Yusuf Kahraman gazetemize yaptığı açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “31 Mart 2024 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Seçimi öncesinde ve aday adaylığı süresinde gerek meslek odaları, gerekse Akşehirli Sivil Toplum Kuruluşları gerekse de esnafımız ve vatandaşlarımızdan gördüğümüz olumlu tepkiler çalışma azmimi daha da arttırmaktadır. Özellikle meslek odalarımıza kayıtlı üyelerin ya da yeni kaydolacak üyelerin ‘Git-Gel’ yapmaktan çok yorulduklarına dair şikayetlerini sonuna kadar haklı buluyorum. Bu nedenle partim beni belediye başkan adayı gösterir halkımız da seçimde tercihini benden yana kullanırsa; hem beraberce yürürüz gelecek 5 yıla hem de Akşehirimizin vizyonunu daha da ileriye taşırız.

Bu ilkelerimizden yola çıkarak sırasıyla; Akşehir Terziler ve Tuhafiyeciler Odası Başkanımız Sayın Yusuf Ertuğrul ve Marangozlar ve Mobilyacılar Esnaf Odası Başkanı Sayın Abidin Dilber ile kıymetli yönetim kurulu üyelerini ziyaret ettik. Her iki meslek odamızın saygıdeğer üyelerinin sorunlarını, talep ve çözüm önerilerini birlikte konuştuk

Akşehir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Fikri Kurt ve kıymetli yönetim kurulu üyelerimizi ziyaret sırasında gerçekten Akşehir için gerekli olan önemli istişarelerde bulunduk, çözüm önerilerini de konuştuk.  Misafirperverlik ve kabullerinden dolayı yönetim kurulumuza ve başkanımıza teşekkür ediyorum.

Şehrimizdeki STK’larımızdan EĞİTİM-BİRSEN’in Akşehir Şubesini ziyaretinde Başkan Murat Yenim ve kıymetli yönetim kurulu üyesi öğretmenlerimizle bir araya geldik. Ziyaretimizde kurul üyelerimizle ilçemizin sorunlarını ve çözüm önerilerini eğitimci gözüyle teşhis ve tedavi yöntemlerinin analizlerini dinledik.

Misafirperverlik ve kabullerinden dolayı başkanlarımıza ve yönetim kurulu üyelerimize en kalbi duygularımla teşekkür ediyorum.”

Editör: Haber Merkezi