00:07 SİYASET

Tuzlukçu İlçesinin Pazarkaya Mahallesi Muhtar Adayı Harun Şen seçmenine dağıttığı el broşüründe muhtarlık yarışında oldukça iddialı olduğunu gösterdi.

00:06 GÜNDEM

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, “Güçlü Konya İçin Bir Adım Daha” programında son 5 yılda hayata geçirdikleri yatırımları ve yeni dönem projelerini kamuoyuyla paylaştı.

00:05 ASAYİŞ

Yalvaç’ta otomobil ile traktörün çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı.

13 saat önce GÜNDEM

Turgut ve Çevre Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Cumhur İttifakı Akşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Kahraman'ı Seçim Koordinasyon Merkezinde ziyaret ettiler.

13 saat önce SPOR

25 Şubat 2024 Pazar günü Niğde Belediyespor karşılaşması öncesinde ve karşılaşma esnasında yaşanan sıkıntılar ile ilgili Akşehirspor Yönetim Kurulu yazılı bir basın açıklaması yaptı.

15 saat önce ANMA-KUTLAMA

Türk edebiyatının en önemli kalemlerinden biri olan ve unutulmaz eserleriyle iz bırakan Akşehirli yazar Tarık Buğra, vefatının 30. yılında düzenlenen özel bir programda anıldı.

16 saat önce SİYASET

Turgut ve Çevre Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (TURÇEVDER) Başkanı Erol Yayla ve Yönetim Kurulu Üyeleri CHP Akşehir Belediye Başkanı Adayı Dr. A. Nuri Köksal'ı seçim ofisinde ziyaret etti.

16 saat önce SİYASET

Esnaf ziyaretlerini aralıksız sürdüren Cumhur İttifakı Akşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Kahraman, sanayi esnafları ile bir araya gelmeye devam ediyor. Cumhur İttifakı ortaklarından Ak Parti ve MHP yönetimleri ile birlikte belediye meclis üyesi adayları da Başkan Adayı Kahraman’ın ziyaretine eşlik etti.

1 gün önce EĞİTİM

Atatürk Ortaokulu toplantı salonunda yaklaşık 90 idareci ve öğretmene Risk Değerlendirmesi eğitimi verildi.

1 gün önce GÜNDEM
Reklam Bloğu