İşletmeci Mustafa Akkaya, 22 Ocak 2024 Pazartesi gününden (bugün) başlamak üzere, 100 gram et döner ve ayranı 80 TL’ye sunacaklarını açıklarken; Kampanyamız çerçevesinde Akşehirlilere sunduğumuz bu fiyat, iddia ediyoruz ki Türkiye’de bu kalitedeki et döner için en düşük fiyattır.” dedi.

 ‘Fiyatta İddialı ve Kalitede İddialı’ olduklarını değerlendiren İşletmeci Mustafa Akkaya;

“Et döner, Türkiye’nin her yöresinde severek tüketilen yiyecekler arasında her zaman üst sıralarda yer almıştır. Önemli olan; kaliteli, sağlıklı ve lezzetli döneri, makul bir fiyat karşılığında halkla buluşturabilmektir. Bu prensiple hareket eden Akkayalar Döner olarak bir adım daha atıyor ve özenle hazırladığımız et dönerimizi, 100 gram et döner ve ayranı 80 TL’ye hemşehrilerimize sunuyoruz. Dönerimizi, Akşehir ve yöresinden sağladığımız 2 yaşın altında erkek danaların etinden kendimiz hazırlıyoruz.

Vatandaşlarımızın, Akkayalar güvencesi ve lezzetinde beğeniyle tükettikleri et dönere doymaları için, günümüz koşullarında biz de elimizi taşın altına koyduk 100 gram et döner ve ayranı 80 TL olarak belirledik. Tüm Akşehirlileri, bu kampanyadan yararlanmak üzere Akkayalar Döner’e bekliyoruz. Şimdiden afiyet olsun.”

Editör: Haber Merkezi