Karşılaştığı her vatandaşla samimi diyaloglar kurarak fotoğraf çektiren Kahraman. Bu özel günlerinde kadınlarımızın yüzlerinde ki tebessüme sebep olmak bizim de kalbimizi güldürdü diyen Başkan adayı Yusuf Kahraman;

“Bir kadının hayatınıza olan katkısının önemi, sadece bir günde anlatılamaz ya da takdir edilemez. Kadınlar, toplumumuzun renkleridir. Kadınlarımızın, hayatımıza kattığı güzellikler, güç ve nezaketle dünyamız daha da anlamlı oluyor. Kadınlar, yaşamın en önemli ve değerli parçalarından biridir. Onların güçlü duruşu, sevgi dolu yürekleri ve hayatımıza kattığınız derin anlamlar, toplumumuzun temelini oluşturuyor. Eğitimde, işgücünde, siyasette, sanatta, sporda ve daha pek çok alanda kadınlarımızın gösterdiği başarılar, hepimiz için gurur ve ilham kaynağıdır. Bu duygularla her alanda mücadele eden, ilham veren ve örnek olan tüm kadınlara saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Sadece bugününüz değil her gününüzün mutlu olması temennilerimle 8 Mart Dünya Kadınlar Gününüzü kutluyorum” ifadelerini kullandı.

KAHRAMAN AÇILIŞA KATILDI

Cumhur İttifakı Akşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Kahraman, Altuntaş mahallesinde hizmete giren bir işletmenin açılışını katıldı.

Açılışta kısa bir konuşma yapan Başkan Adayı Kahraman, "Şehrimizin genelinde ve tüm mahallelerimiz de hizmet veren her yeni işletme şehrimizin gelişimine ve değişimine katkı sağlamaktadır. Yeni işyerlerinin, işletme sahibine ailesine ve mahallemize hayırlı olmasını diliyor ve bereketli ve helal kazançlar kazanmasını temenni ediyorum.’’ dedi.

Açılışa Cumhur İttifakı Akşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Kahraman, Ak Parti Akşehir İlçe Başkanı Muammer Sağlam, teşkilat üyeleri, meclis üyesi adayları ve mahalle halkı katıldı.