Kutlama Haberleri

kutlama haberleri ve güncel kutlama gelişmeleri, kutlama ile ilgili tüm video, kutlama fotoğrafları ve kutlama haberleri Pervasız Gazetesi Akşehir sitemizde


19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Akşehir’de coşkuyla kutlandı.

Bugün, bağımsızlığına tutkun bir milletin emperyalizme karşı verdiği kurtuluş savaşının ve modern Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun ilk adımının atıldığı 19 Mayıs....

İletişim Başkanlığı Konya Şube Müdürü Taner Taşkıran, Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Fazıl Uz'a gönderdiği mesajla gazetemizin kuruluş yıldönümünü kutladı.

GÜNDEM

Akşehir’in eski Belediye Başkanlarından, iş insanı ve eğitimci yazar Abdülkadir Oğul, gazetemizin kuruluş yıldönümüyle ilgili 4 yıl önce kutladığı mesajında;...

GÜNDEM

Akşehir Gazeteciler Cemiyeti Derneği Başkanı Cemal Filiz, gönderdiği mesajla gazetemizin kuruluş yıldönümünü kutladı.

ANMA-KUTLAMA

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan Atatürk büstüne İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü çelenginin sunulmasıyla başladı.

ANMA-KUTLAMA

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Programı, Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan Atatürk Anıtı’na çelenk sunumuyla başlayacak.

ANMA-KUTLAMA

10 Nisan Polis Günü’nde Akşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından Atatürk Anıtı’na çelenk sunularak Saygı Duruşunda bulunuldu.

ANMA-KUTLAMA

Türk Polis Teşkilatı’nın 179’uncu Kuruluş Yıldönümü ve Ramazan Bayramı dolayısıyla protokol Emniyeti ziyaret etti.

ANMA-KUTLAMA

Ülkemizde 10 Ocak tarihi, 1961 yılından bu yana Çalışan Gazeteciler Günü olarak kutlanıyor.

ANMA-KUTLAMA

10 Ocak tarihi, Türk İdareciler Derneği Genel Kurulu’nda kabul edildiği 1978 yılından bu yana “İdareciler Günü” olarak kutlanıyor.

GÜNDEM

Yunak'ta 3 Aralık Dünya Engelliler Günü yapılan iki ayrı programla kutlandı.

Reklam Bloğu