Pervasız’ın Akşehir'de 70 yıldır özveriyle yayın hayatını sürdürerek başarılı haberlere imza attığını belirten Belediye Başkanı Salih Akkaya; gazetemizin yeni yerinde kamuoyunu bilgilendiren faydalı, cesur ve tarafsız haberlerine devam etmesini dileyerek, gazete çalışanlarına başarılar diledi.

Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Bayram Uygun, Başkan Akkaya'nın yaptığı nezaket ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, gazetemizde yapılan çalışmalar hakkında Akkaya'yı bilgilendirdi.

Akşehirspor ile ilgili kısa görüşlerini de dile getiren belediye başkanı Salih Akkaya, “Teknik Direktörümüz Cenap Hoca’dan oldukça memnunum. Tecrübesini takıma katıldığı andan itibaren oyuncular üzerinde hissettirmeyi başardı. Kendisiyle geçmiş yıllarda yakaladığımız şampiyonluğu hayırlıysa bu yıl da kovalayacağız. Cenap Hoca’nın bana vereceği rapor doğrultusunda inşallah devre arasında grubumuzda şampiyonluğa oynamak için kadromuza deneyimli transfer takviyelerini yapacağız” dedi.

Akkaya, Akşehirspor yönetimi ile taraftarlar arasındaki gerginliği de sonlandırmak için yönetim nezdinde gerekli girişimleri yapacağını, teknik kadromuza yönetim ve taraftar ellerinden gelen desteği göstermeli ki, başarı -şampiyonluk- gelsin. 

Editör: Haber Merkezi