Ziyaretlerde Başkan adayı Kahraman’a AK Parti İlçe Başkanı Muammer Sağlam ve parti yönetim kurulu üyeleri ile birlikte MHP İlçe Başkan Vekili Halil Köksal ve Yönetim Kurulu Üyeleri eşlik etti.

Partiye gönül veren ve omuz omuza çalıştığımız değerli ve kıymetli teşkilat mensubu kardeşlerimize ev ziyaretlerimizi sürdüreceğiz diyen Kahraman; ‘’Kuruluşundan itibaren partimizin buralara kadar gelmesinde pay sahibi olan teşkilat mensuplarımızla birlikte olmaya devam edeceğiz. Bizleri kabul ederek misafir ettiğiniz için çok teşekkür ederim. Hepimiz biriz ve kardeşiz bu birliktelikle kazanılacak çok seçim açılacak çok kapı ve girilecek çok ev var’’ dedi.

BAŞKAN ADAYI KAHRAMAN SÖĞÜTLÜ VE YAŞARLAR MAHALLELERİNDEYDİ

Yaklaşan yerel seçimler öncesinde çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı, Akşehir genelindeki tüm mahallelere ziyaretlerini sürdürüyor.

Gerçekleşen programlar kapsamında Söğütlü ve Yaşarlar mahalleleri ziyaret edildi. Ziyarete Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Yusuf Kahraman’ın yanı sıra Ak Parti İlçe Başkanı Muammer Sağlam, MHP İlçe Başkan Vekili Halil Köksal ile birlikte Ak Parti ve MHP İlçe Teşkilatları yönetim kurulu üyeleri eşlik etti. Yerel seçimlerin önemi hakkında vatandaşlara bilgiler aktaran başkan adayı Kahraman, kendilerine gösterilen ilgiden dolayı teşekkür etti.

31 Mart Pazar günü yapılacak yerel seçimlere kadar yoğun bir çalışma içerisinde olacaklarını belirten başkan adayı Yusuf Kahraman ilçe merkezinde ve tüm mahallelerde saha çalışmalarının aralıksız devam edeceğini, Yerel seçimlerin bölgemiz ve ülkemiz için büyük önem taşıdığını söyledi. Kahraman, ziyaretler esnasında kendilerine gösterilen teveccühten dolayı teşekkür etti.