Çalışma Haberleri

çalışma haberleri ve güncel çalışma gelişmeleri, çalışma ile ilgili tüm video, çalışma fotoğrafları ve çalışma haberleri Pervasız Gazetesi Akşehir sitemizde


SİYASET

İyi Parti Belediye Başkan Adayı İsmail Afşar, seçim çalışmaları kapsamında Gölçayır Mahallesi, TİSAN ve ev ziyaretleri gerçekleştirdi.

SİYASET

Cumhur İttifakı Akşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Kahraman, seçim çalışmaları kapsamında mahalle buluşmalarında Ortaköy’ü ziyaret etti.

SİYASET

31 Mart 2024 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde Cumhur İttifakını oluşturan AK Parti ve MHP’nin ortak adayı Akşehir...

SİYASET

CHP Akşehir Belediye Başkan Adayı Dr. A. Nuri Köksal seçim çalışmaları programına hız kesmeden mahalle ziyaretleri ile devam ediyor.

GÜNDEM

Cumhur İttifakı Akşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Kahraman, seçim çalışmaları kapsamında mahalle buluşmalarına aralıksız devam ediyor.

GÜNDEM

Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya; göreve geldikleri 2014 yılından itibaren hayata geçirdikleri büyük projelerle Akşehir’i her alanda dönüştürdüklerini ve...

GÜNDEM

Akşehir Belediyesi sunduğu hizmetler ile şehrin çehresini yenilemeye, tarihi ve kültürel miraslarına gerçekleştirilen restorasyon çalışmaları ile tarihi güzellikleri hayata kazandırılıyor.

Reklam Bloğu