Gazetemizin Kurucusu Gazeteci-Yazar Rahmetli Ahmet Şener amcanın vefatının 20. Yıl dönümünde yad ettiğini ifade eden AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı Yusuf Kahraman sözlerine şöyle devam etti; “Gazetecilik mesleğinin kamuoyu aydınlatmanın yanında gazetecilerin kamuoyu adına yöneticileri denetleme görevleri vardır.  Bu nedenle yaklaşık 71 yıldır ilçemizde kesintisiz hizmet veren Pervasız Gazetemizi kutluyor daha nice yıllara mürekkebinin kurumamasını diliyorum.”

Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Bayram Uygun’un başkan adaylığının kesinleşmesi durumunda Yusuf Kahraman olarak yapacağınız projelerden bahsetmenizde bir sakıncası var mı sorusuna Kahraman şu cevabı verdi:

“Seçim beyannamemizin birinci sırasında yer alacak olan projeyi sizinle paylaşayım; Hepimizin bildiği gibi, Akşehir’imiz 1. Derece deprem kuşağında ve şehir doğu batı aksında büyümeye çalışıyor. Bu da yeşil alanlarımızı ve tarım arazilerimizin yok olmasına sebep oluyor. Şehrin ortasında bulunan bölgede yapılacak olan kentsel dönüşüm ile dar ve orta gelir grubunun kısa ve orta vadeli konut ihtiyacını karşılamayı planlıyorum. Pervasız’ın aracılığı ile bundan sonraki süreç içerisinde projelerimi Akşehir Halkı ile duyurmaya devam edeceğim.”

Editör: Haber Merkezi