ORDU’DAN BAŞKAN KALKAN’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ ORDU’DAN BAŞKAN KALKAN’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ

İyi Parti Konya Milletvekili Ünal Karaman ziyaretle ilgili sosyal medya hesabında şu açıklamalarda bulundu; Akşehir İlçe Teşkilatımızı da İlçe Başkanımız Ali Dağhan, Belediye Başkan adayımız İsmail Afşar ve iyi ailemizle birlikte yerel seçim çalışmalarımızı değerlendirdik. Belediye Başkan adayımız İsmail Afşar, vizyonu, devlet tecrübesi, çalışkanlığı ve Akşehir’e olan sevgisiyle; İyi Belediyecilik vizyonumuzu kıymetli hemşehrilerimize sunmaya hazırdır. Başkanımıza çıkmış olduğu bu yolda üstün başarılar diliyorum. Üreten, gelişen, kalkınan ve refah içinde yaşayan bir Akşehir için hep birlikte çalışacağız. Bu kez Akşehir kazanacak” açıklamalarına yer verdi.

İYİ PARTİ ADAYI AFŞAR’IN ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

İyi Parti Akşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Afşar, seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Mahalle, Sivil Toplum Kuruluşları ve Meslek Odaları ziyaretlerini sürdüren Afşar, ziyaretlerde planlamış olduğu projeleri anlatıyor.

Mahalle ziyaretlerini gerçekleştiren Başkan Adayı İsmail Afşar: Biz siyaseti bir hizmet aracı olarak görüyoruz, sizler en uygun olana oy vereceksiniz, demokrasinin güzelliği budur. Ben de aynı zamanda bir çiftçiyim ve tarımda yaşanan sorunları, zorlukları en iyi şekilde bilenlerdenim. Bu sorunların aşılması noktasında büyük projelerimiz bulunmakta. Edindiğimiz tecrübelerimizi ve yaptığımız araştırmaları sizlerin en konforlu ve rahat şekilde tarım yapabilmeniz için, emeklerinizin zayi olmaması için kullanacağız. Tarımsal teknoloji artık Akşehir’de de kullanılmak zorundadır. ” dedi.

Akşehir’in gün geçtikçe nüfus kaybettiğini, Akşehir Belediyesi’nin yönetim anlayışının değişmesi; Büyükşehir Yasası ile tüzel kişiliği kalkan mahalleler için Belediyenin liyakatli ve ehil kişilerle sağlam bir yapılanma ile Akşehir’i büyütmeyi hedeflemenin temel amaç olması gerektiğini söyleyen Afşar,; “Bu konuda eğitimimden ve siyasi tecrübelerimden dolayı asıl amacım, belediye yönetiminde ehil insanları işin başına getirdikten sonra Akşehir’e yatırımcıları getireceğiz. Tarımda Akşehir, Türkiye’nin belli şehirlerindendir. Bu potansiyeli değerlendirmek ve ileriye taşımak birincil hedeflerimiz arasındadır.” dedi.

Afşar daha sonra Akşehir Ziraat Odasını ziyaret etti. Ziyaretinde, tarımsal kalkınma konularında istişarelerde bulundular.