banner8

banner9

banner28

banner10

OKÇULARIMIZ İLK 14'TE!

Akşehir Nasrettin Hoca Atlı Okçuluk Spor Kulübü, yapılan müsabakalar sonucunda daha fikstür tamamlanmadan Lig Birincisi olarak Türkiye finallerine yükselip 14 takım arasına girmeyi başardı. Geleneksel Türk Okçuluğunun daha büyük kitlelere tanıtımı ve bu sporla ilgilenen dernek ve kulüplerin desteklerinin arttırılması amacıyla kurulan Getok Bölge Ligleri, Türkiye genelinde 69 dernek ve kulübün oluşturduğu 86 takımın katılımı ile müsabakalarını bu hafta sonu da sürdürdü.

SPOR 11.03.2019, 02:43 11.03.2019, 02:43
8
OKÇULARIMIZ İLK 14'TE!
banner12

Akşehir Nasrettin Hoca Atlı Okçuluk Spor Kulübü, yapılan müsabakalar sonucunda daha fikstür tamamlanmadan Lig Birincisi olarak Türkiye finallerine yükselip 14 takım arasına girmeyi başardı.

Geleneksel Türk Okçuluğunun daha büyük kitlelere tanıtımı ve bu sporla ilgilenen dernek ve kulüplerin desteklerinin arttırılması amacıyla kurulan Getok Bölge Ligleri, Türkiye genelinde 69 dernek ve kulübün oluşturduğu 86 takımın katılımı ile müsabakalarını bu hafta sonu da sürdürdü. Akşehir Nasrettin Hoca Atlı Okçuluk Spor Kulübü, Afyon Mareşal Geleneksel Okçuluk ve Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Geleneksel Okçuluk Kulüpleri ile karşı karşıya geldi. Beş sporcudan oluşan takımda Osman Çakır 77 puanlık atış yaparak, müsabakanın en skorer sporcusu oldu.

GETOK Türkiye Finali, Mart ayında İzmir'de gerçekleştirilecek. Karşılaşmaların sonuçları, www.getok.net adresinden takip edilebilecek.


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
3
açık