Cumhur İttifakı Akşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Kahraman, 31 Mart 2024 Tarihinde yapılacak olan yerel seçim çalışmaları kapsamında Düzeltaş Firması, Muhasebeciler Odası Başkanlığı ve Ziraat Odası Başkanlığı’na birer ziyaret gerçekleştirdi. Başkan Adayı Kahraman, yaptığı ziyaretlerde iş adamlarıyla istişarede bulunup şehrimiz hakkında yapılacak projelerle ilgili görüş alışverişinde bulundu. Kurum ve işyerleri sahipleri ziyaretleri için Başkan Adayı Kahraman'a teşekkür edip, gerçekleşecek olan seçimlerde kendilerine başarı dileklerini iletti.

KAHRAMAN MAHALLE ZİYARETLERİNDE VATANDAŞIN DERDİNİ DİNLİYOR

Cumhur İttifakı AK Parti Akşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Kahraman seçim çalışmaları kapsamında mahalle ziyaretlerine devam ediyor.

Başkan Adayı Yusuf Kahraman, Konya Milletvekili Orhan Erdem, Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, AK Parti İlçe Başkanı Muammer Sağlam, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Mehmet Akif Dilber katıldı. Cumhur İttifakı Akşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Kahraman devam eden mahalle ziyaretleri kapsamında Çamlı ve Ilıcak Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Mahalle sakinlerinin yoğun katılımının yanı sıra, meşaleler ile karşılanan heyet büyük ilgi gördü. Mahalle sakinleri sık sık ziyaretlerine geldiği için Milletvekili Orhan Erdem ile birlikte katılım sağlayan tüm ittifak kanatlarına da teşekkür etti. Mahallelilerle bir araya gelen Başkan Adayı Kahraman, vatandaşın talep ve sorunlarını birebir kendisinden dinledi. Her mahalle sakininin talep, öneri ve sorununu dinleyen Kahraman, taleplerin karşılanması ve sorunların çözümü için ellerinden gelen gayreti ekip arkadaşlarıyla birlikte ortaya koyacaklarını ifade etti. Gösterilen ilgi ve misafirperverlik dolayısıyla mahalle sakinlerine teşekkür eden Başkan Adayı Kahraman talep eden herkesle hatıra fotoğrafı çektirdi.