banner8

banner9

banner28

banner29

banner10

DİLİNİZE, GÖNLÜNÜZE SAĞLIK!

Akşehir Belediyesi tarafından 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü etkinlikleri kapsamında düzenlenen ve Belediyenin Youtube kanalında canlı olarak yayınlanan konser, vatandaşlar tarafından ilgiyle izlendi.

Kültür Sanat 20.03.2021, 00:09 19.03.2021, 17:06 Haber Merkezi
1396
DİLİNİZE, GÖNLÜNÜZE SAĞLIK!
banner12

Şehit Ömer Halisdemir Kültür Merkezi’nde gerçekleşen online konser kapsamında, Akşehir Belediyesi Türk Halk Müziği Grubu tarafından; Çanakkale Türküsü, Eledim Eledim Höllük Eledim, Karahisar Kalesi, Yemen Türküsü, Hey Onbeşli, Bir Sabahtan Yolum Düştü Gedile, Entarisi Aktandır, İzmir'in Kavakları, Genç Osman, Benden Selam Olsun Bolu Beyine isimli Kahramanlık Türküleri seslendirildi. 

Belediye Başkanı Salih Akkaya, konsere ilişkin paylaşımında; “Bu anlamlı güne özel, Akşehir Belediyesi Türk Halk Müziği Grubumuz tarafından hazırlanan programda Kahramanlık Türküleri seslendirildi. Grubumuzu tebrik ediyorum. Dilinize ve gönlünüze sağlık, duygularımızı kabarttınız. Bu programın düzenlenmesinde emeği geçen arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum. Vatan uğruna gözünü kırpmadan canlarını feda eden Aziz Şehitlerimizi bir kez daha minnetle ve şükranla anıyorum. Mekanları cennet olsun” ifadelerine yer verdi.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
16
parçalı bulutlu