banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

banner46

AKŞEHİR’DE MÜZİK ZİYAFETİ

Akşehir Belediyesi’nin kültürel ve sosyal etkinlikleri kapsamında Kütahya Belediyesi işbirliği ile Kütahya Belediyesi Kültür Sanat Akademisi ‘Bergüzar’ Kadın Sesleri Türk Halk Müziği Topluluğu tarafından verilen konser, müzik ziyafetine dönüştü.

Kültür Sanat 21.03.2022, 00:07 20.03.2022, 17:59 Haber Merkezi
562
AKŞEHİR’DE MÜZİK ZİYAFETİ
banner12

Akşehir Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen ve yoğun ilgi gören konserde; Akşehirli Erhan Bozkurt tarafından yönetilen koro birbirinden güzel eserleri Akşehirli müzikseverler için seslendirdi. Koronun söylediği türkülerin bir kısmına, halk oyunu ekipleri de danslarıyla eşlik etti. Konserin konuk sanatçıları Sevilay Gök ve Emel Örgün de birbirinden güzel türküleri seslendirdiler.

Akşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Serhat Arslan, konser sonunda Erhan Bozkurt, Sevilay Gök ve Emel Örgün ile Kütahya Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Yıldırım Akgül’e birer plaket sundu.

Kadim birer şehir olan Kütahya ile Akşehir arasında bir dostluk köprüsü niteliğindeki konseri gerçekleştirmekten mutluluk duyduklarını ifade eden Kütahya Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Yıldırım Akgül de bir program nedeniyle şehir dışında bulunduğu için konseri izleme olanağı bulamayan Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya’ya iletilmek üzere Başkan Vekili Mehmet Serhat Arslan’a bir plaket takdim etti.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
25
açık