İYİ Parti aile meclisini toplantısına, İyi Parti Akşehir İlçe Teşkilatı, İl Başkanı Kadir Ulusoy ve İl Yönetimi, İyi Parti eski ilçe başkanları ve belediye başkan aday adaylarının da bulunduğu toplantıya çok sayıda İYİ Partili de katıldı. 

Toplantıda söz alan İYİ Parti İl Başkanı Kadir Ulusoy, “Kuramazlar dedikleri partiyi kurduk, giremezler dedikleri seçimlere girdik, güçlü bir teşkilatlanma ile Konya’mızın 31 ilçesinde mücadelemizi sürdüreceğiz. Ülkemize, şehrimize hizmet için var gücümüzle çalışacağız. Akşehir’de de hizmet için, kalkınma için, istihdam için kıymetli adayımız Sayın İsmail Afşar’a bayrağı teslim ettik. 31 Mart Yerel Seçimlerinde siz değerli partililerimizin çabalarıyla gönüllere gireceğiz ve Akşehir’i İYİ hizmet ile tanıştıracağız. Birliğimiz, dirliğimiz daim olsun.” dedi. 

İl Başkanı Kadir Ulusoy’dan sonra söz alan İYİ Parti Akşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Afşar’da, birlik, beraberlik ve güven ortamından duyduğu memnuniyeti dile getirirken; “Ekmeğini yediğimiz, suyunu içtiğimiz, havasını soluduğumuz memleketimize hizmet, hepimizin boynunun borcudur. Memleketimizin hizmetine talip olmak, bu uğurda gereken çabayı göstermek zorundayız. İyinin daha iyisini yapmak, kalkınma hamleleri başlatmak, işlevselliği olan icraatları hayata geçirmek temel amacımızdır. Memleketimiz için faydalı işler yapan ve yapmak isteyen herkes başımızın tacı olacaktır. Liyakat kavramı, gerçek anlamını bulacak, sözde kalmayacaktır. Çalışanları mutlu, gayreti ve aidiyet duygularıyla işlerini yapan bir Akşehir Belediyesi olacaktır.  Geçen dönem seçimler çok az bir farkla kaybedildi. Yine aynı ruh ile daha güçlü ve daha cesur adımlarla halkımızın hizmetine girmek için çalışacağız. Şehrimizin sorunları, vatandaşlarımızın beklentileri noktasında tüm çalışmalarımızı tamamladık. Çok büyük ve sürpriz projelerimizi yakında kamuoyuyla da paylaşacağız. Çalışmanın ve hizmet etmenin önünde engel yoktur. İpe Un Sermek de, bizim kitabımızda yoktur. Akşehir’i çağın ilerisine taşımak için elimizden gelenin en iyisini yapmakla mükellefiz. Zira halkın emaneti Hakkın emanetidir.  

Bugün burada aday tanıtımı için değil, siz değerli partililerimizle istişare etmek amacıyla bir araya geldik. Toplantılarımız, günden güne artan sayıyla ve heyecanla yapılmaya devam edecek. Destekleriniz ve dualarınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Birliğimizle, dirliğimizle biz böyle çok İYİ’yiz.” İfadelerini kullandı.

Sıcak ve samimi ortamda gerçekleşen toplantı sonrası, İl ve İlçe Yönetimleri, teşkilat mensupları ve Belediye Başkan aday adayları, birlik ve beraberlikle tek vücut olduklarını simgeleyen hatıra fotoğrafları çektirmeyi ihmal etmediler.   

Editör: Haber Merkezi