banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

banner46

OSB İHALESİ YAPILDI

Akşehir Organize Sanayi Bölgesi Genişleme Alanı YG-AG Elektrik Şebekesi yapım işi ihalesi; geçtiğimiz Cuma günü, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nda gerçekleştirildi.

İHALE 01.03.2021, 00:11 28.02.2021, 17:13 Haber Merkezi
2412
OSB İHALESİ YAPILDI
banner12

Akşehir Organize Sanayi Bölgesi’ni temsilen ihalede hazır bulunan Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Emin Makascı, Başkan Vekili Çakır Buğra ve Bölge Müdürü Murat Balaman; ihale öncesinde Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sanayi Bölgeleri Genel Müdür Vekili Soner Erkek’i ziyaret ederek Akşehir OSB’ye ilişkin bilgi alışverişinde bulundular.

Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Emin Makascı, Akşehir Organize Sanayi Bölgesi’nin resmi internet sitesinde paylaşılan açıklamasında; “İhale için alınan 14 doküman dosyası komisyona teslim edilmiş, evrak incelemeleri sonucunda 4 firmada eksik evrak tespit edilmiş, kalan 10 firma içerisinden de ihaleyi, en uygun teklifi veren AKTİF Taah. İnş. Elk. Nakl. Turz. Sanayi Limited Şirketi kazanmıştır. Bakanlık tarafından gerekli işlemler tamamlandıktan sonra sözleşme imzalanarak YG-AG Elektrik Şebekesi inşaatlarına başlanacaktır. Sonucun Bölgemize hayırlı olmasını temenni ediyorum” ifadelerine yer verdi.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
25
açık