Pervasız’ın yayınladığı “Var mısınız, yok musunuz” haberimize ilk destek Yunaklı İş İnsanı ve Akşehir’de yatırımları bulunan Fatih Yıldırımer’den kuvvetli bir destek geldi. 

Karşılıklı yapılan görüşmeler sonrasında Fatih Yıldırımer, spora olan tutkusundan ve Akşehirspor’un BAL’da başarılı olmasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Takımı 3. Lige çıkarmak, her türlü katkıyı ve desteği vermek için daima hazır olduğunu belirten Yıldırımer, Akşehirspor’un yarın başlayacak olan devre arası Antalya kampının da sponsoru oldu.
Heyet başarılı iş insanına yaklaşımından dolayı teşekkür ederek ayrıldı.

AKŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDEN AÇIKLAMA

ORDU’DAN BAŞKAN KALKAN’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ ORDU’DAN BAŞKAN KALKAN’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Akşehir Kaymakamımız Sayın Dr. Mehmet Özel, Akşehir Belediye Başkanımız Sayın Dr. Salih Akkaya ve Akşehirspor Yönetim Kurulu üyeleri olarak, YILNAK Grup Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Fatih Yıldırımer'i Akşehir’deki ofisinde ziyaret ettik. 

Fatih Yıldırımer, Akşehirspor’umuzun yarın Antalya/Kundu Kremlin Palace Otel’de başlayacak olan ikinci yarı öncesi kampın tüm masraflarını üstlenmiştir. Akşehirspor Kulübü Yönetim Kurulu olarak; Kendilerine  Akşehirspor'umuz için İLK KIVILCIMI YAKAN FİRMA olmaları sebebiyle teşekkürlerimizi ve şükranlarımızı sunuyoruz. Saygılarımızla.