Okuma Haberleri

okuma haberleri ve güncel okuma gelişmeleri, okuma ile ilgili tüm video, okuma fotoğrafları ve okuma haberleri Pervasız Gazetesi Akşehir sitemizde


GÜNDEM

Akşehir Kitap Okuma Atölyesi, Mayıs ayı toplantısında, Cengiz Aytmatov’un “Gün Olur Asra Bedel” adlı romanını değerlendirdi.

GÜNDEM

Haydar Tuna İlkokulu'nda Sınıf öğretmeni Yunus Yurt öncülüğünde geçtiğimiz Kasım ayında başlatılan "Büyükler Okumazsa, Küçükler Okumaz!" Projesinin Dokuzuncu ziyaretinde öğrenciler...

GÜNDEM

Tarık Buğra İlkokulu 1/A sınıfı için okuma bayramı şenliği düzenlendi.

GÜNDEM

Akşehir Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm.Dr. Bülent Erdem, Haydar Tuna İlkokulu 4/A Sınıfı öğrencilerini makamında ağırladı.

GÜNDEM

Hüseyin Tekiner İlkokulu’nda 1. Sınıf öğrencilerinin hepsi okuma ve yazmaya geçmenin mutluluğunu yaşıyor.

EĞİTİM

Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü A. Barbaros Topaloğlu, Haydar Tuna İlkokulu 4/A Sınıfı öğrencilerini makamında ağırladı.

GÜNDEM

Akşehir Kitap Okuma Atölyesi, Bab-ı Esrar kitabının kritiğinin ardından hem kitabın hem de içinde bulunduğumuz ayın önemine mukabil, Mevlana haftası...

İşitme engelli çocuklar ve gençlerin dil, okuma ve çözümleme becerilerini geliştirmek üzere yepyeni bir uygulama hayata geçirildi.

GÜNDEM

Akşehir’deki öğretmenlerden oluşan ve yaygın bir projeye dönüşen Kitap Okuma Atölyesi toplantısı Gençlik Merkezinde yapıldı.

GÜNDEM

Akşehir Haydar Tuna İlkokulu'nun Öğretmenlerinin katılımlarıyla sınıf öğretmeni Yunus Yurt öncülüğünde "Büyükler Okumazsa, Küçükler Okumaz" sloganıyla kitap okuma projesi başlatıldı.

GÜNDEM

Akşehir Kitap Okuma Atölyesi; Kasım ayı toplantısında, Filibeli Ahmed Hilmi'nin ‘Amak-ı Hayâl’ isimli kitabını değerlendirdi.

Reklam Bloğu