Cumhur İttifakı AK Parti Akşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Kahraman kıraathanede vatandaşlarla sohbet etti. Akşehirlilerin sorunlarını dinleyen Başkan Adayı Kahraman not alarak çözüm için elinden geleni yapacağını belirtti. Başkan Adayı Kahraman Akşehir'i ve Akşehir halkını çok seviyoruz diyerek

“Günlerdir mahalle mahalle, sokak sokak gezerek esnafımızın sorunlarını dinliyoruz. Esnafımız bizim için çok önemli. İlçemiz için yapabileceklerimiz konusunda karşılıklı görüş alışverişinde bulunduk. Esnafımızın talepleri var, bizlerden istedikleri var. Göreve geldiğimiz günden itibaren esnafımızın her zaman yanında olacağız. Onların sorunlarını çözmek bizim en önemli görevlerimizden olacaktır. Küçük esnaf, büyük esnaf şeklinde ayırt etmek doğru değil. Bütün esnafımız bizim için çok önemli” dedi.

MAHALLE HALKI BAŞKAN ADAYI KAHRAMANI BAĞRINA BASTI

Cumhur İttifakı Akşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Kahraman seçim çalışmaları kapsamında Saray ve Yeniköy Mahallerine ziyarette bulundu ve mahalle halkı başkan Adayı Kahraman'ı bağrına bastı.

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçim öncesi çalışmalarına hızla devam eden Belediye başkan adayı Yusuf Kahraman  vatandaşlarımızı dinlemek ve sorunlarına çözüm üretmek amacıyla yapmış olduğu ziyaretler kapsamında bu kez Saray ve Yeniköy mahallelerindeki hemşehrilerimiz ile bir araya geldi.

Kahraman, mahalle sakinlerine teşekkürlerini iletti.

Mahalle sakinlerine teşekkür eden Başkan Adayı Yusuf Kahraman “Bu akşam vatandaşlarımız bizlere çok güzel bir akşam yaşattı. Programımıza katılan mahalle sakinlerimiz birlik ve beraberliğin gücünü bizlere gösterdi. Halkımız karar verdiyse biz de buradayız. Yanımızda olan Mahalle sakinlerimize bir kez daha gönülden teşekkür ediyorum.” dedi.