banner8

banner9

banner28

banner29

banner10

KONYA AÇIKLADI, İŞÇİLER AKŞEHİR’İ BEKLİYOR 

Konya Büyükşehir Belediyesi’nde çalışanların 2021 yılında alacakları maaş konusunda yetkili sendika ile anlaşmaya varılması sonrasında Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’ın yaptığı açıklamanın ardından gözler Akşehir Belediyesi’ne çevrildi.

EKONOMİ 04.01.2021, 14:47 Haber Merkezi
4275
KONYA AÇIKLADI, İŞÇİLER AKŞEHİR’İ BEKLİYOR 
banner12

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, yeni yılın ilk gününde yaptığı açıklamada; Konya Büyükşehir Belediyesinde evli ve bir çocuklu çalışanın maaşının sendika kesintisi sonrası her şey dahil en düşük net 3 bin 452 TL olarak belirlendiğini, Temmuz ayında da maaşlara ortalama 155 TL daha artış yansıyacağını söyledi.

Yapılan açıklamanın ardından, Akşehir Belediyesi’nde çalışan işçilerin maaşlarına 2021 yılında uygulanacak olan artış oranının açıklanması için gözler Belediyeye çevrildi. Diğer taraftan; Belediyede tam ve kısmi sözleşmeli çalışan personele ödenecek sözleşme ücretleri ile Zabıta hizmetlerinde fiilen çalışan memur personele ödenecek fazla çalışma ücretinin belirlenmesine dair teklifler, Akşehir Belediyesi’nin bugün yapılacak olan Ocak ayı toplantısında gündeme alınması talebiyle görüşülecek.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
12
parçalı az bulutlu