banner8

banner9

banner28

banner10

KGTÜ ÖĞRENCİLERİ ÖDÜL KAZANDI

Konya Gıda ve Tarım Üniversite öğrencilerine “Dijital Dönüşüm: Sanayi 4.0” üst başlığı ile düzenlenen İktisat Kongresi’ndeki başarılı çalışmalarından dolayı kazandıkları ödülleri

EKONOMİ 03.05.2018, 00:48 03.05.2018, 00:48
31
KGTÜ ÖĞRENCİLERİ ÖDÜL KAZANDI
banner12
Konya Gıda ve Tarım Üniversite öğrencilerine “Dijital Dönüşüm: Sanayi 4.0” üst başlığı ile düzenlenen İktisat Kongresi’ndeki başarılı çalışmalarından dolayı kazandıkları ödülleri, Ege Üniversitesi’nin tertip ettiği programda verildi.

Üniversitenin Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi “İktisadi ve İdari Programlar” 1. sınıf öğrencileri Ali Fuat Tecim, Enes Aksu, Enis Mert Kiriş, Emre Bekir Oğuzhan, İrem Mine Güler ve Samet Özdemir Ege Üniversitesi'nin düzenlemiş olduğu ve 28 farklı üniversiteden lisans ve lisansüstü öğrencilerin toplamda 67 makale ile katılım sağladığı “Dijital Dönüşüm: Sanayi 4.0” üst başlığıyla bu sene 21. si düzenlenen Uluslararası İktisat Öğrencileri Kongresi'nde "Tarım 4.0 ile Toplum 5.0 Arasındaki İlişki ve Üniversite Öğrencilerinin Tarım Alanına Yönelimi Hakkında Bir Araştırma" başlığıyla sundukları bildiriyle Ege Sanayici ve İş Adamları Derneği Ödülü’nü almaya hak kazandılar.

Fakültenin Ekonomi Bölümü Araştırma Görevlisi Mustafa Özsarı'nın danışmanlığını yaptığı öğrencilerin sunumları, 25 Nisan Çarşamba günü 13.00 - 14.30 arasında Ege Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Seminer Salonu’nda gerçekleşti. Enis Mert Kiriş’in gerçekleştirdiği başarılı sunumu, değerlendirme komitesi tarafından Ege Sanayici ve İş Adamları Derneği Ödülü’ne layık görüldü. Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi öğrencilerine ödülleri Ege Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Tarihi Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Funda Barbaros Özay tarafından takdim edildi.

Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi’nden yapılan açıklamada; “Bize bu gururu yaşattıklarından ötürü öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz" denildi.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
6
az bulutlu