banner8

banner9

banner28

banner29

banner10

“DESTEK DEVAM ETSİN”

Akşehir Berberler Kuaförler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Er; küçük esnafa sağlanan ancak Mart ayı itibariyle sona erecek olan Gelir Kaybı ve Kira Desteklerinin 3 ay süreyle uzatılmasını talep ettiklerini söyledi.

EKONOMİ 27.03.2021, 00:10 26.03.2021, 16:42 Haber Merkezi
1040
“DESTEK DEVAM ETSİN”
banner12

Berber, kuaför ve güzellik salonu işletmecilerini de içeren küçük esnafa, Ocak ayından başlamak üzere 3 ay süre ile sağlanan Gelir Kaybı Desteği ve Kira Desteğinin, giderlerin karşılanmasında bir nebze de olsa yardımcı olduğunu belirten Ahmet Er açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Sağlanan destekler, yaşadığımız zor süreçte esnafımıza katkıda bulunmuştur. Diğer taraftan, birçok esnafımız şartlar uymadığı için kira yardımını alamamıştır. Covid-19 pandemisinin ne zaman biteceği, normalleşme sürecinin ne zaman başlayacağı net olarak öngörülememektedir.

Pandemi şartlarının iyileşmemesi ve esnafımızın işlerinin normale dönmemesi nedeniyle, Mart ayı itibari ile bitecek olan bu desteklerin 3 ay süre ile uzatılmasını Cumhurbaşkanımız ve Ticaret Bakanlığımız ile ilgili kurum ve kuruluşlardan küçük esnafımız adına talep etmekteyiz.”

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
22
açık