Yoğun bir katılımın olduğu mahalle buluşmasına AK Parti Akşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Kahraman, Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, Ak Parti İlçe Başkanı Muammer Sağlam ve ilçe Yönetimi, Cumhur İttifakı Ortaklarından Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Mehmet Akif Dilber ve yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. 

Başkan Adayı Kahraman, Tipiköy ve Ortaköy Mahalle ziyaretlerinde vatandaşların istek ve taleplerini dinleyerek hiçbir vatandaşa ayrım gözetmeksizin hizmet vereceklerini söyledi.

Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayı Yusuf Kahraman yaptığı konuşmada: “Sizde bu inanç, bu birlik, bu beraberlik, bu kardeşlik olduğu sürece bu kutlu yürüyüşün önünde kimse duramaz. Bizim kavgayla, gürültüyle işimiz olmaz. Bizim işimiz bu meydanlar. Biz sevgiyle, aşkla bu meydanları dolduruyoruz. Ama işi yalan, kavga, gürültü olanları görüyorsunuz.  Bizim derdimiz yüzde 50'nin üzerine çıkmak ve bunun için el birliğiyle mücadele edeceğiz, olması gereken ne varsa omuz omuza birlikte çalışacağız. Siz bize güç vereceksiniz bizde size hizmet edeceğiz Allah'ın izniyle. Biz bunu geçmişte gösterdik, hiçbir şekilde sizi kandırmadık belki söylediklerimizin bir kısmını gerçekleştiremedik, bununda kendi içinde mutlaka geçerli sebebi olmuştur. Allah'ım bizleri sizlere mahcup etmesin. Hepinize teşekkür ediyorum."

ASKER EĞLENCESİNE KATILDI

Cumhur İttifakı Akşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Kahraman ve beraberindekiler asker ocağına gidecek olan gençlerin eğlencesine ortak oldu.

Belediye Başkan Adayı Yusuf Kahraman burada yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Türk Milletinin en önemli özelliklerinden birisi askerliktir. Vatan Borçlarından en güzel ve en anlamlı borç Askerlik borcudur. Asker ocağına da Peygamber Ocağı denir. Bu yüzden askerlik kıymetlidir. Bir de askerliğin bizde çok ulvi ve müstesna bir yeri vardır. Bizim milletimiz haricinde, dünyada evlatlarını peygamber ocağına düğünle, eğlenceyle yollayan bir başka millet göremeyiz. Askere giden gençlerimizin hiç şüphesi olmasın. Annesi, babası, kardeşi, eşi; biz var olduğumuz müddetçe onlar bizlere emanettir. Görevlerini eksiksiz tamamlayıp, sağlıkla ailelerine kavuşmaları dileklerimle, şimdiden hayırlı teskereler diliyorum” dedi.