Katılımın yoğun olduğu programda konuşan Çardakoğlu “Allah nasip eder belediye başkanlığı için görev verilirse, yine canla başla hizmet için; köylerimizden merkezimize kadar, kadınlarımızdan gençlerimize kadar, esnafımızdan sanayimize kadar mücadelemizi sürdüreceğiz, şehrimize değer katmak için çalışacağız” dedi.

Akşehir AK Parti Mahalle Başkanlarıyla düzenlediği bir programla buluşan AK Parti Akşehir Belediye Başkan Aday Adayı Abdurrahman Çardakoğlu, temayül yoklamasında verdikleri destek için tüm mahalle başkanlarına teşekkür edip, aday adaylığı süreci ve kendi hakkında bilgilendirme yaptı. Çardakoğlu “Bir teşkilatın, bir partinin olmazsa olmazı mahalle başkanlarıdır, mahalle yönetimleridir ki bu çok önemli. Çünkü mahalledeki bütün eksikliklerin hem teşkilatımıza, hem de teşkilat başkanımıza iletimini sağlarlar. Allah nasip etti biz teşkilatımızda 2011 yılında aktif siyasete başladık. Birçok görevden sonra iki dönemde 6 yıl boyunca ilçe başkanlığı yaptık. Bu görevi sizlerle birlikte yaptık ve bu görevi farklı bir süreç için bıraktık. Bu akşamda sizlerden helallik istemek için buluştuk. Allah nasip eder belediye başkanlığı için görev verilir yine canla başla hizmet için köylerimizden merkezimize kadar, kadınlarımızdan gençlerimize kadar, esnafımızdan sanayimize kadar mücadelemizi sürdüreceğiz, şehrimize değer katmak için çalışacağız” dedi.

Genel merkez tarafından Akşehir’de anket yapıldığını söyleyen Çardakoğlu “Bu anket gerek telefonla arayarak gerekse de yüz yüze yapılıyor. Bu anket sonuçları da genel merkeze iletilecek sonrasında da genel merkezde bir mülakat yapılacağı söyleniyor. Ona da katılıp, şehrimizi, partimizi temsil edeceğiz inşallah. Allah’ım hayırlı sonuçlar getirsin” diye konuştu.

Abdurrahman Çardakoğlu, Akşehir’in hizmetine her daim hazır olduğunu belirterek “Allah’ım herkesin gönlüne göre versin. Ben dâhil tüm aday adaylarımıza kendisi için ve Akşehir’imiz için hayırlısı ne ise o olsun diye her zaman dua ediyoruz” ifadelerini kullandı.

AK Parti Akşehir Belediye Başkan Aday Adayı Abdurrahman Çardakoğlu, konuşmasının ardından AK Parti Mahalle Başkanlarına katılımları için teşekkür ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.

Editör: Haber Merkezi