banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

banner46

PİNHANİ’DEN AKŞEHİR’DE UNUTULMAZ KONSER

63. Uluslararası Akşehir Nasreddin Hoca Şenliği kapsamında sevilen müzik grubu Pinhani Akşehir’de bir konser verdi. Grubun Akşehir Açık Hava Tiyatrosu’ndaki konserinde şarkılarına binlerce kişi eşlik etti.

ANMA-KUTLAMA 10.07.2022, 13:41 10.07.2022, 17:17 Haber Merkezi
353
PİNHANİ’DEN AKŞEHİR’DE UNUTULMAZ KONSER
banner12

Konser alanını saatler önce dolduran Akşehirliler, konser öncesi ünlü Showman ve Sunucu Doğukan Alsay’ın şovuyla coştu. Hareketli müziklerle Akşehirlilere hareketli dakikalar geçirten Alsay’ın şovunun ardından Pinhani sahne aldı.

Pinhani sevilen şarkıları ile başladığı konserinde daha sonra seyirciyle birlikte hareketli şarkıları seslendirdi. Akşehir’deki seyirciye ve kalabalığa hayran kaldığını söyleyen Pinhani “Akşehir’de muhteşem bir atmosfer var, burası bir başkadır” dedi. 

Grubun geçmiş albümlerinde yer alan şarkılarının yanı sıra, kendilerine has yorumları ile seslendirdikleri şarkılardan oluşan geniş bir repertuvar, Akşehirlilerin beğenisine sunuldu. Popüler şarkılarını hayranları ile birlikte söyleyen Pinhani, büyük alkış aldı. Açık Hava Tiyatrosunu dolduran çok sayıda Pinhani hayranı doyasıya eğlenirken, konser sonunda Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya tarafından gruba bir plaket takdim edildi.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
26
parçalı az bulutlu