banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

BAŞKAN AKKAYA BELEDİYE İŞÇİLERİNİN GÜNLERİNİ KUTLADI

Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya; "1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü münasebetiyle Akşehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü hangarını ziyaret ederek buradaki işçilerin günlerini kutladı.

ANMA-KUTLAMA 05.05.2022, 00:07 04.05.2022, 13:55 Haber Merkezi
159
BAŞKAN AKKAYA BELEDİYE İŞÇİLERİNİN GÜNLERİNİ KUTLADI
banner12

Barışın, kardeşliğin ve dayanışmanın güçlenmesini dileyen Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, iki yıldır salgın nedeniyle pek çok etkinliğin yapılamadığını, pandeminin gücünü yitirmesiyle birlikte güzel bir Ramazan geçirip, bayrama eriştiklerini söyledi. Bütün işçilere teşekkür eden Başkan Akkaya “Hepinizin Akşehir’imizin adı gibi ak olmasında emeği var. Şehrimizin adı gibi ak ve pak olmasında sizlerin emekleri büyük. Hepinizden Allah razı olsun. Karınca kararınca hepiniz üstünüze düşeni yapmaya, aldığınız parayı helal etmeye gayret ediyorsunuz. Helal kazançla insan karnını, çoluğunun çocuğunun karnını doyurursa bunun önemi daha da büyük. Sizlerin işleri kolay bir iş değil, meşakkatli bir iş, bunu da en güzel şekilde yapmaya çalışıyorsunuz” dedi.

İşçilerin Ramazan Bayramı’nı da kutlayan Başkan Akkaya, onların talep ve isteklerini dinledikten sonra hatıra fotoğrafı çektirdi.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
14
açık