CHP Akşehir İlçe Gençlik Kolları Başkanı Onuralp Taş, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

CHP'NİN AKŞEHİR BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ CHP'NİN AKŞEHİR BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ

“Parçası olmaktan onur ve şeref duyduğum, Kuvayı Milliye Ruhunun yansıması olan Cumhuriyet Halk Partisi’nin, Konya İl Gençlik Kolları Başkanımız ve yönetiminin almış olduğu kararla Akşehir Gençlik Kolları Başkanlığı görevine atanmış bulunmaktayım. Partimizin iktidara yürüdüğü bu yolda tüm genç yoldaşlarımızla birlikte, Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Akşehir’imizde başlattığı Milli Mücadele ruhuyla gece gündüz demeden hep birlikte çalışacağız. Bizler; yatağa hiçbir çocuk aç girmesin, hiçbir genç arkadaşım işsizlikle mücadele etmesin, emekli teyzelerimiz amcalarımız pazardaki artıklardan yemek toplamasın, insanca bir hayat sürsün diye Akşehir’imize huzuru ve adaleti getirmek için ben ve yol arkadaşlarımla gece gündüz demeden çalışacağız. Bu onurlu görevi bizlere layık gören İl Gençlik Kolları Başkanımız Kürşat Uludağ ve yönetimine, CHP Akşehir İlçe Başkanımız Sevim Uzun’a ve her daim yanımda olan yol arkadaşlarıma, dostlarıma ve Cumhuriyet Halk Partisi örgütüne teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

İlçe Gençlik Kolları Yönetimi şu isimlerden oluştu;

Kardelen  Gündüz-İlçe G.K Sekreteri, Murat Dişci- Örgüt ve Örgütlenmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı, Musa Yağcı-İlçe G.K Bilişim Sorumlusu, Volkan Orak-İlçe G.K Saymanı ve Hüseyin Aksoy-Eylem ve Etkinliklerden Sorumlu Başkan Yardımcısı

ONURALP TAŞ KİMDİR?

Onuralp Taş 1999 yılı doğumlu, 2013 yılında Mualla Nigar Yamaç Ortaokulu’ndan, 2018 yılında Batı Koleji’nden mezun olmuştur. Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı bölümü öğrencisi ve aynı anda zamanda AKTEL Tel örgünün sahibidir.