Kongre sürecini tamamlayan ve yönetim kurulu oluşumunu tamamlayan MHP İlçe Başkanı Mehmet Akif Dilber’e hayırlı olsun temennisinde bulunan Abdurrahman Çardakoğlu, MHP yönetim Kurulu Üyelerine de görevlerinde başarılar diledi.

AK Parti Akşehir Belediye Başkan Aday Adayı olarak yaptığı çalışmalar ve ziyaretler hakkında İlçe başkanı Dilber ve ekibine bilgiler veren Çardakoğlu, aday gösterilip seçildiği takdirde yapacağı projeler ve gerçekleştirmek istediği hizmetler hakkında karşılıklı istişare yaptı.

Çardakoğlu, MHP İlçe Başkanı Mehmet Akif Dilber’e bir hediye takdim ederken, Başkan Dilber’de yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade ederek, Abdurrahman Çardakoğlu’na çıktığı bu hizmet yolunda üstün başarılar temenni etti.

Akşehir, belediye seçimleri ve genel siyaset hakkında görüşmeler yapılan ziyaret sonrasında bir açıklama yapan AK Parti Akşehir Belediye Başkan Aday Adayı Abdurrahman Çardakoğlu “Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanımız Mehmet Akif Dilber Bey ve Değerli Yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Aday Adaylığı sürecimizle ve düşündüğümüz hizmetlerle ilgili bilgi alışverişinde bulunduk. Başkan Dilber ve değerli ekibine misafirperverlikleri ve değerli fikirleri için çok teşekkür ediyorum” dedi.

Editör: Haber Merkezi