ANKETE KATIL linkine tıkladığınızda açılacak olan sayfada karşınıza çıkan aday adayları arasından adayınızı belirleyip "OY VER!" butonuna basacaksınız. Açılacak sayfaya geçerli olan mail adresinizi girmeniz istenecek. Mail adresinizi girdikten sonra doğrulama kodu iste butonuna basacaksınız. Bu alana yazdığınız mail adresine 4 haneli bir doğrulama kodu gelecek. Size gelen bu kodu onay kodu yazan alana girecekseniz ve oyu kullan butonunu tıklamanız yeterli olacak.

Oyunuz otomatikman sisteme kaydedilecek. Doğrulama kodu genellikle mailinizin "Gelen kutusuna" düşer fakat zaman zaman ‘gereksiz’ ya da ‘spam klasörüne’ de düşmektedir. Her ikisini de kontrol ederek doğrulama koduna buralardan ulaşabilirsiniz.

Anket sonuçlarını görüntülemek için, anket sayfasının sağ üstünde bulunan "Sonuçları görmek için mail adresinizi yazınız" alanına girmeniz ve sonuçlar butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Hatırlatmak isteriz ki, aynı mail adresi ile birden fazla oy kullanmanıza sistem müsaade etmeyecek ve geçerli bir mail adresi girdiğinizden de emin olmalısınız.

Saygılarımızla…

ANKETE KATIL

Editör: Haber Merkezi