Şahsi kullandığı irtibat numarasını vermekten çekinmeyen Kahraman’ın bu samimiyeti gençlerin yüzünde tebessüm ile karşılandı. Gerçekleştirilen ziyaretlerde Başkan Adayı Kahraman, ‘’Sizler bizlerin ve ülkemizin geleceğisiniz. Bu makamlar bu koltuklar gelecekte sizlere emanet edilecek. Sizleri o günler için hazırlamak ise bizlerin sorumluluğu. Bu yüzden sizlere olan güvenimiz ile verdiğimiz değer çok farklı. Gözünüzde bir siyasi kişi olmaktan ziyade bir abi olarak görünmek benim hedefim.

Sıkıntınız olduğunda talebiniz olduğunda ve ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olacağımı bilmenizi isterim.’’ ifadelerini kullandı.

ALANYURT MAHALLESİNDE SEVGİ SELİ

Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Kahraman Ak Parti İlçe Başkanı Muammer Sağlam Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkan Vekili Kadir Yürüdü çok sayıda parti yönetimleri ve belediye meclis üyesi adaylarının da olduğu yoğun katılımla Alanyurt mahallesinde mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

Mahalle sakinlerinin de yoğun bir katılımla karşıladığı Başkan Adayı Kahraman ve beraberinde ki kalabalığa sevgi seli dikkat çekti.

Taleplerini aktardıkları Yusuf Kahraman’dan mahalleye yapılan ziyaret dolayısıyla memnuniyetlerini dile getiren mahalle sakinleri ziyaretten dolayı teşekkürlerini iletti.

Yapılan ziyaret toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.