AK Parti Akşehir Belediye Başkan Aday Adayı Yusuf Kahraman; “Ülke genelinde olduğu gibi, Akşehir’de de semt pazarlarımız, Köylü vatandaşlarımızın özenle bahçelerinde yetiştirdiği veya üreticilerden aldıkları organik ürünleri sattıkları halka açık samimi yerlerimizdir. Haftanın bir günü bile olsa vatandaşlarımız bu alanlarda bir araya gelmektedirler. 7’den 70’e herkesimden insanı aracısız olarak üretici ve tüketiciyle buluşturan başta Perşembe pazarımız olmak ilçemizdeki diğer pazarlarımız da tüketiciler için sağlıklı ürünlere erişilmesinin en yaygın ve sağlıklı ürünlerin satış noktalarıdır.

 Pazarların bir önemli anlamı da, yerel ekonomilerin bileşeni olmasının yanısıra hem yerel üreticilerin hem de işletmelerin birbirleriyle samimi bir ortamda ticaret yapmasına olanak sağlamasına öncülük etmesidir.

“DÜKKAN DÜKKAN, KAPI KAPI TÜM ESNAFIMIZLA BİRLİKTE OLACAĞIZ” “DÜKKAN DÜKKAN, KAPI KAPI TÜM ESNAFIMIZLA BİRLİKTE OLACAĞIZ”

 AK Parti’nin en büyük güvencesi halkından aldığı güçle yıllardır ülkeyi ayakta tutmasını bilmesidir. Belediyecilik, AK Parti ile birlikte büyük bir ivme kazandığından dolayı partimiz her zaman halkımızın ilk teveccühü olmuş ve önümüzdeki mahallli idareler seçiminde de olmaya devam edecektir.

Bugün Perşembe Pazarındaydık, diğer günlerimizde de öteki pazarlarımızda tezgah açan esnafımızı ziyaret edip, varsa taleplerini dinlemeye devam edeceğiz. Semt pazarlarımızın önemini ve geleceğini çok iyi biliyoruz.

Biz, can-ı gönülden inanıyor ve diyoruz ki; Akşehir’de, ‘Sıkmadık El Bırakmayacağız’ ve de toplumun herkesimi ile barışık yaşayacağız. Akşehir Hepimizindir!”