Tecrübeli Başkan Cevat Nuri Bozoğlu, ilklerin öncüsü Pervasız Gazetesi’nin Türk basın tarihinde önemli bir yeri olduğunu, objektif ve araştırmacı haber anlayışı ile sadece Akşehir’de değil tüm Türkiye’de gündem yaratan yayınlarıyla kentimizin en önemli değerlerinden biri olduğunu söyledi.

Pervasız’ın düzenlediği ‘Doğrulama Kodu ile Belediye Başkanını Siz Belirleyin’ anketimizde birinci çıkan CHP Aday Adayı Bozoğlu kendisine gösterilen destekten dolayı oy kullanan Akşehir’li hemşerihlerine ve kamuoyunun nabzını canlı tutmasını bilen gazetemize teşekkür etti.

Cevat Nuri Bozoğlu önümüzdeki günlerde adaylığının kesinleşmesi durumunda Akşehir’i her alanda kalkındıracak projelerle karşınızda olacağım diyerek, “Ben her zaman sizin içinizdeydim, seçimden seçime halkla buluşan ya da seçimden seçime Akşehir’e uğrayan siyasetçilerden biri asla olmadım. 15 yıllık belediye başkanlığı tecrübemle ve açıklayacağımız belediye meclis üyelerimizle birlikte bu kentin hasretle beklediği eskiden olduğu gibi, 70’li 80’li ve 90’lı yılların cazibe merkezi olan Akşehir’i geri getirmeyi özlemeyenimiz var mı? Yine Lider ve Cazibe Merkezi AKŞEHİR için el ele vereceğiz. Özellikle genç kuşağımızın düşüncelerine ve seslerine kulak vereceğiz ki, özlediğimiz Akşehir’i inşallah birlikte inşaa edeceğiz.

Genç Kuşağın ‘Z’ Kuşağının en belirgin özelliklerine dikkat çeken CHP Aday Adayı Bozoğlu; “Bireysel ve özgür ruhlu olmaları, Teknolojiyi yakından takip etmeleri Online platformlara ilgi duymaları, Sosyal medyayı aktif kullanmaları, Sorgulayıcı bakış açısına sahip olmaları, Bilgiye çabuk ulaşabilme özellikleri, Olaylara farklı bakış açısıyla yaklaşmaları inkar edilemez. İşte bu nedenlerden dolayı genç kuşağımız Akşehir’in kalkınmasında ve cazibe merkezi olmamızda önemli bir jenerasyon olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu kuşak Akşehir’in geleceğine dair çalışmaların içerisinde yer alırsa özellikle turizm sektöründe söz sahibi olmamız kaçınılmaz olacaktır” dedi.

Editör: Haber Merkezi