Alanyurt Mahallesi’ndeki etkinliğe; Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, Akşehir Avcılar ve Atıcılar Federe İhtisas Spor Kulübü Başkanı Tolga Soylu, AK Parti İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu ve Belediye Başkan Yardımcısı Yahya Yıldız’ın yanı sıra çok sayıda yarışmacı ve vatandaşlar katıldı. Yarışmanın birincisi olan Kamil Selçuk av tüfeği, ikinci İbrahim Arslan 1 koli av fişeği, üçüncü Mustafa Tama av çadırı, dördüncü İbrahim Aslan olta takımı, beşinci Hamza Arslan yelek ve kılıf, altıncı Anıl Türkoğlu av çantası ve yedinci Bahadır Aktaş da kütüklük ile ödüllendirildiler.

Keyifli ve çekişmeli atışların yapıldığı yarışma sonrasında bir konuşma yapan Başkan Akkaya; “Bu yıl Afyonkarahisar’dan, Konya’dan, Uşak’tan, Isparta’dan olduğu gibi komşu ilçelerimizden de katılımlar oldu ve katılımcı sayısı 68’e ulaştı. Trap atışı yarışmaları yapıldı ve ödüllerini yarışmacı arkadaşlarımıza takdim ettik. Tüm yarışmacı arkadaşlarımı kutluyorum. Akşehir Avcılar ve Atıcılar Federe İhtisas Spor Kulübü Başkanı Tolga Soylu’ya da ayrıca teşekkür ediyorum.” dedi.

Kulüp Başkanı Soylu da yarışmaya gösterilen ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getirirken desteklerinden dolayı Belediye Başkanı Akkaya’ya teşekkür etti.