Nasreddin Hoca ve Turizm Derneği Katkılarıyla Akşehir'in Hafızası Kültür ve Turizm Sergisi olarak Emekli öğretmen Fikri Er tarafından "Sende de Bende de Anısı Var” adıyla bir Fotoğraf Sergisi yer alırken sergide Akşehir’in tarihi ve dini yapılarının fotoğraflarının yanı sıra Akşehir’de çekilmiş çok eski fotoğraflar yer alıyor.

Tarihi Yukarı Hamam binasında Destegül Güzel Sanatlar Derneği tarafından açılan ikinci sergi ise bir Minyatür Resim Sergisi bu sergide "Nasreddin Hoca Manzum Fıkraları ile Minyatürler" yer alıyor.

Arife Yallagöz Şen tarafından Yukarı Hamam’da açılan resim sergisinde birbirinden güzel resimler ziyaretçilerini bekliyor.

Selçuk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Geleneksel Türk Sanatları Bölümü öğretim elemanları tarafından "Nasreddin Hoca Anısına" Tezhip, Ebru, Hat, Çini Sergisi yine Yukarı Hamam’da yerini aldı.

İzmir’den gelerek geçen yılda yine Nasreddin Hoca Şenliğinde sergi açan Ayşen Coşar, "Fırçanın Gizemi" adlı resim sergisini bu senede Yukarı Hamam’da açıldı.

Editör: Pervasız Web