banner8

banner9

banner28

banner29

banner10

ÜYE OLMASANIZ DA DAVETLİSİNİZ

Akşehir Aktif Dağcılık Eğitim Merkezi Gençlik Spor Kulübü (AKADEMİK), bu akşam kahvaltı deresine yapılacak olan doğa yürüyüşü etkinliğine, kulübe üye olsun olmasın tüm Akşehirlilerin davetli olduğunu duyurdu. Anıt Alanından saat 20:00’da hareketle başlayacak olan etkinlikte; tarihi doku içerisinde ormana uzanan güzel bir yoldan kahvaltı deresine varılacak, oradan kent ormanı içerisinden yine tarihi dokuda anıt alanına varılarak etkinlik tamamlanacak.

SPOR 06.11.2019, 00:05 06.11.2019, 00:05
20
ÜYE OLMASANIZ DA DAVETLİSİNİZ
banner12

Akşehir Aktif Dağcılık Eğitim Merkezi Gençlik Spor Kulübü (AKADEMİK), bu akşam kahvaltı deresine yapılacak olan doğa yürüyüşü etkinliğine, kulübe üye olsun olmasın tüm Akşehirlilerin davetli olduğunu duyurdu.

Anıt Alanından saat 20:00’da hareketle başlayacak olan etkinlikte; tarihi doku içerisinde ormana uzanan güzel bir yoldan kahvaltı deresine varılacak, oradan kent ormanı içerisinden yine tarihi dokuda anıt alanına varılarak etkinlik tamamlanacak.

Sonbaharı gecede yaşamak için düzenlenen etkinliğe katılacak olanların, yanlarında sıcak soğuk içecekler ile atıştırmalık yiyecekler bulundurmaları tavsiye edildi.


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
23
açık