Beden eğitimi öğretmenleri Erhan İşci ve Cevdet Dural eşliğinde yoğun bir antrenman programı geçiren kulübümüz önümüzdeki maçlar ve yıllar içinde gelecek vaat eden başarılı bir kulüp haline geldi..

Kulüp antrenörleri şu açıklamalarda bulundu;

“Kulübümüzün bu dönem ikinci yılı, çok genç ve yeni bir kulüp olmamıza rağmen Türkiye'de tanınan, rakiplerine ciddi bir rekabet sağlayan bir konuma geldik. Tabi ki burada en önemli faktör düzenli ve disiplinli çalışmaktır. Biliyoruz ki bu birbirine inanmış ve güvenmiş Akşehir'in koca yürekli engel tanımayan evlatlarının azmi daha birçok başarıyı beraberinde getirecektir.

Bedensel engellerine rağmen yaz kış demeden, saatlerce antrenman yapan takım arkadaşlarımızı göstermiş oldukları ilgi ve fedakarlıktan dolayı teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.  Çalışmalarımızı yerinde ziyaret ederek bizleri destekleriyle güçlendiren Akşehir Belediye Başkanımız Dr. Ahmet Nuri Köksal’a ve ekibine canı gönülden teşekkür ederiz.  Herkesin bilmesini isteriz ki bu engel tanımayan koca yürekli insanlar daha birçok başarıya imza atacaktır.”