banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

banner46

TORKULU PEDALLARDAN DÜNYA BİSİKLET GÜNÜ ZİYARETİ

Torku Şekerspor Kulübü Bisiklet Takımının başarılı sporcuları; çevre dostu ve sağlıklı ulaşım aracı bisikletin kullanımını teşvik etmek amacıyla kutlanan 3 Haziran Dünya Bisiklet Günü nedeniyle Kulüp Başkanı Ahmet Bozdam ve Antrenör İsmail Uğurlu eşliğinde PANKOBİRLİK Genel Başkanı ve Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Erkoyuncu’yu ziyaret ettiler.

SPOR 03.06.2022, 00:09 02.06.2022, 17:55 Haber Merkezi
1750
TORKULU PEDALLARDAN DÜNYA BİSİKLET GÜNÜ ZİYARETİ
banner12

Sporcuların kazandıkları kupaları ve madalyaları takdim ettikleri Başkan Ramazan Erkoyuncu, sporcularla tek tek tanışarak uzun süre sohbet etti. Genç ve Yıldız Takım ile büyük başarılar elde ederek Konya’yı bisiklet sporunda temsil eden Torku Şekerspor’un yetenekli pedallarına, Konya bisiklet tarihinden bilgiler aktaran Başkan Erkoyuncu; sporculara, geçmişte hem bisiklet hem de diğer branşlarda başarı kazanan sporcuları örnek almalarını ve başarılı sporcuların başarı hikayelerini öğrenmelerini tavsiye etti.

“Bisiklet sporu hem Konya hem de bizim için önemli bir branştır” diyen Erkoyuncu; “Geçmişte olduğu gibi gelecekte de bisiklet sporuna önem vermeye devam edeceğiz. Nerdeyse katıldığınız her yarışmada kupa ve madalyaları toplayan siz sporcularımı, antrenörümüzü ve emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. Hedeflerinizi her zaman büyük tutun, çok çalışarak büyük hedeflere ulaşacağınızı düşünüyorum. Sizleri artık uluslararası kürsülerde görmek için sabırsızlanıyoruz. Biz, imkanlarımızı sizlere sunmaya devam edeceğiz. Sizlerin başarılarının devamını diliyor ve 3 Haziran Dünya Bisiklet Günü’nüzü de bu vesile ile kutluyorum” şeklinde konuştu.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
25
açık