banner8

banner9

banner28

banner10

SPORDA ILGIN'IN YÜZÜ GÜLDÜ

Konya genelinde yapılan masa tenisi turnuvasına katılan Ilgınlı öğretmenlerden İl Birinciliği ve İl Üçüncülüğü gelen Ilgın’da, lise öğrencisi Ülkü Aktaş’ın Türkiye Bedensel Engelliler Yüzme Şampiyonasında Türkiye 2. ’si olması da ayrı bir sevinç kaynağı oldu.

SPOR 29.11.2019, 00:04 29.11.2019, 00:04
112
SPORDA ILGIN'IN YÜZÜ GÜLDÜ
banner12

Konya genelinde yapılan masa tenisi turnuvasına katılan Ilgınlı öğretmenlerden İl Birinciliği ve İl Üçüncülüğü gelen Ilgın’da, lise öğrencisi Ülkü Aktaş’ın Türkiye Bedensel Engelliler Yüzme Şampiyonasında Türkiye 2.’si olması da ayrı bir sevinç kaynağı oldu.

Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle düzenlenen öğretmenler arası masa tenisi turnuvasından Ilgın’a 2 derece geldi. Ilgın’dan turnuvaya katılan öğretmenlerden Ramazan Aşkın İl Birincisi, Meliha Çiftçi de İl Üçüncüsü oldu.

Başarılı öğretmenler Ilgın’ın yüzünü güldürürken, bir başka önemli derece ise Ilgınlı öğrenci Ülkü Aktaş’tan geldi. TOKİ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Ülkü Aktaş, Türkiye Bedensel Engelliler Yüzme Şampiyonasında yarıştığı s6 100 metre kategorisinde Türkiye 2.'liğini elde ederken, yalnızca kendisini hazırlayan öğretmenlerinin değil, okulunun ve tüm Ilgın’ın da gurur kaynağı oldu.


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
21
açık