banner8

banner9

banner10

SATRANÇTA ÖDÜLLER VERİLDİ

Türkiye Satranç Federasyonu tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Türkiye’nin 81 ilinde düzenlenen satranç turnuvasının Akşehir etabında ilk üçe girenlere ödülleri törenle verildi. Turnuvanın Akşehir etabı; Akşehir Belediyesi, Akşehir Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ve Türkiye Satranç Federasyonu Akşehir İlçe Temsilciliği sponsorluğunda düzenlenmişti.

SPOR 04.06.2020, 00:13 04.06.2020, 00:13
29
SATRANÇTA ÖDÜLLER VERİLDİ
banner12

Türkiye Satranç Federasyonu tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Türkiye’nin 81 ilinde düzenlenen satranç turnuvasının Akşehir etabında ilk üçe girenlere ödülleri törenle verildi.

Turnuvanın Akşehir etabı; Akşehir Belediyesi, Akşehir Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ve Türkiye Satranç Federasyonu Akşehir İlçe Temsilciliği sponsorluğunda düzenlenmişti. Akşehir Gençlik Merkezi’nde yapılan törene Akşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İbrahim Öncel, Akşehir Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Eyüp Yılmaz, dereceye giren öğrenciler ve velileri katıldı.

Törende bir konuşma yapan Akşehir Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Eyüp Yılmaz; Akşehir’de özellikle ilkokul öğrencilerinin bu turnuvada derece yapmasından mutluluk duyduklarını ifade ederek, katılan herkese ve katkılarından dolayı Akşehir Belediyesi’ne teşekkür etti. Akşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İbrahim Öncel de dereceye girenleri kutlarken, bu tür yarışma ve organizasyonların düzenlenmesinde katkı sağlamaya devam edeceklerini belirtti.

Turnuvanın Akşehir etabında ilk üçe giren Yağız Yılmazoğlu, Efe Candan ve Arda Aksoy’a madalya ve ödülleri; Akşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İbrahim Öncel, Akşehir Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Eyüp Yılmaz, Akşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Şefi Mehmet Korkusuz, Akşehir Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Sportif Eğitim Uzmanı Asım Nuri Haseki tarafından verildi. Ödül töreni, hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
2
açık