banner8

banner9

banner26

banner10

SATRANÇ BİRİNCİLERİNE ÖDÜLLERİ VERİLDİ

Akşehir Belediyesi ve Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle organize edilen Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin Açılışının 100’üncü Yıldönümünde Online Satranç Turnuvası’nda birinci olan öğrencilere ödülleri verildi. Dereceye giren öğrencilerden birinci olanlara ödülleri, İlçe Milli Eğitim Müdürü A.

SPOR 07.05.2020, 00:09 07.05.2020, 00:09
7
SATRANÇ BİRİNCİLERİNE ÖDÜLLERİ VERİLDİ
banner12

Akşehir Belediyesi ve Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle organize edilen Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin Açılışının 100’üncü Yıldönümünde Online Satranç Turnuvası’nda birinci olan öğrencilere ödülleri verildi.

Dereceye giren öğrencilerden birinci olanlara ödülleri, İlçe Milli Eğitim Müdürü A.Barbaros Topaloğlu ve Akşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İbrahim Öncel tarafından evleri ziyaret edilerek verildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Topaloğlu yaptığı açıklamada; “Turnuvayı başarıyla tamamlayan öğrencilerimizi tebrik ediyor, katılan tüm öğrencilerimize ve bu organizasyonun düzenlenmesinde bizlere destek olan Akşehir Belediyesi’ne de teşekkür ediyorum” dedi.
İbrahim Öncel de; “Turnuvamızın, öğrencilerimizin zekasını ve yeteneklerini ölçmeleri noktasında bir fırsat olduğunu düşünüyorum. Dereceye giren öğrencilerimizi kutluyorum”
dedi.

Dereceye giren diğer öğrencilerin ödül ve madalyalarının okul müdürleri tarafından verileceği bildirildi.


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
25
açık