banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

MİLLİ ESKRİMCİLERE VE MİLLİ BİLARDOCU KİBAROĞLU’NA BAKANDAN TEBRİK

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Gençler ve Yıldızlar Avrupa Eskrim Şampiyonası’nda 2 gümüş, 2 bronz olmak üzere toplamda 4 madalya kazanan milli eskrimcileri kutladı.

SPOR 10.03.2022, 00:07 10.03.2022, 09:26 Haber Merkezi
322
MİLLİ ESKRİMCİLERE VE MİLLİ BİLARDOCU KİBAROĞLU’NA BAKANDAN TEBRİK
banner12

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Sırbistan'da düzenlenen Gençler ve Yıldızlar Avrupa Eskrim Şampiyonası'nı 2 gümüş, 2 bronz madalya alarak şampiyonayı 4 madalya ile tamamlayan ve Yıldız Kızlar klasmanında birinciliği elde eden milli eskrimcileri kutladı.

Bakan Kasapoğlu, yayımladığı tebrik mesajında şunları kaydetti:

"Sırbistan’ın Novi Sad kentinde düzenlenen Gençler ve Yıldızlar Avrupa Eskrim Şampiyonası'nı 2 gümüş, 2 bronz madalya alarak şampiyonayı 4 madalya ile tamamlayan ve Yıldız Kızlar klasmanında birinciliği elde eden milli eskrimcileri yürekten kutluyorum. Başarılarıyla bizleri gururlandıran başta sporcularımız olmak üzere bu başarıda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum."

Milli Bilardocu Eylül Kibaroğlu’na Tebrik

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Slovenya'da düzenlenen Avrupa Pool Bilardo Şampiyonası 10 top müsabakalarında şampiyonluğa ulaşan Milli Bilardocu Eylül Kibaroğlu’nu kutladı.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Slovenya'nın Lasko kentinde düzenlenen organizasyonda Alman rakibi Ina Kaplan'ı 6-3 yenerek üçüncü kez Avrupa şampiyonu olan Eylül Kibaroğlu’nu kutladı.

Bakan Kasapoğlu, yayımladığı tebrik mesajında şu ifadeleri kullandı:

“Slovenya'nın Lasko kentinde düzenlenen Avrupa Pool Bilardo Şampiyonası 10 top müsabakalarında şampiyonluğa ulaşan Milli Bilardocu Eylül Kibaroğlu’nu yürekten kutluyor, başarılarının devamını diliyorum. Üçüncü kez Avrupa şampiyonluğuna ulaşan Kibaroğlu’nun bu başarısında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.”

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
20
parçalı bulutlu