banner8

banner9

banner28

banner10

BAŞARILI SPORCULARA ALTIN

Akşehir Belediyesi tarafından başarılı sporcuları ödüllendirme geleneği sürüyor. Bu kapsamda Akşehir Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen 2021 yılının ilk olağan Belediye Meclisi toplantısı öncesinde halter sporunda başarılı olan sporculara ödülleri verildi.

SPOR 06.01.2021, 00:10 05.01.2021, 17:48 Haber Merkezi
1410
BAŞARILI SPORCULARA ALTIN
banner12

Ödül törenine; Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, Belediye Meclis Üyeleri, başarılı sporcular ve antrenörleri katıldı. Başkan Akkaya yaptığı konuşmada; “2021 yılının; kazasız, belasız, afetten ari, teknolojik gelişmelerin yoğun sergilendiği, yoğun buluşların yapıldığı, sağlıklı, huzurlu, barış içerisinde geçen bir yıl olmasını temenni ediyoruz. Meclis toplantımız öncesinde Akşehir’imizi temsil ederek başarılara imza atan sporcu gençlerimizi siz değerli meclis üyelerimizle birlikte ödüllendireceğiz. Belediye Meclisimiz adına, Akşehir halkımız adına bu gençlerimizi tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum. İnşallah Akşehir’imizi, Nasreddin Hocanın torunlarını bugün olduğu gibi bundan sonrada en güzel şekilde temsil etmeye devam ederler” dedi.  

Başkan Akkaya konuşmasının ardından, Belediye Meclisinde grubu bulunan 3 partinin Grup Başkanları ile birlikte halterde Aydın’ın Didim ilçesinde yapılan Okullararası Yıldızlar Türkiye Şampiyonası’nda 55 kiloda 2. olan Eren Kızılkuyu’ya çeyrek altın, Muğla’nın Dalaman ilçesinde yapılan Okullararası Büyük Gençler Yarışması’nda 96 kiloda Türkiye 1.’si olan Polat Şahinkul’a ise yarım altın taktı. Ödül töreninin ardından Başkan Akkaya, Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte başarılı öğrenciler ve antrenörleri ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
0
hafif kar yağışlı