banner8

banner9

banner28

banner29

banner10

banner35

banner46

AKŞEHİRSPOR BEKİR MEHTAP’LA ANLAŞTI

Bölgesel Amatör Ligden düşen ve Konya Süper grupta mücadele edecek olan temsilcimiz Akşehirspor Teknik Direktör Bekir Mehtap ile anlaştı.

SPOR 22.06.2022, 14:09 Haber Merkezi
2443
AKŞEHİRSPOR BEKİR MEHTAP’LA ANLAŞTI
banner12

Akşehirspor lige iddialı başlamak için 2022-2023 futbol sezonu çalışmalarına erkenden başladı. Gölyazı Belediyespor’u geçtiğimiz yıllarda Konya Süper Grup’tan Bölgesel Amatör lige çıkaran tecrübeli Teknik Direktör Bekir Mehtap ile güçlü kadro yapılanması karşılığında yönetimle el sıkıştığı öğrenildi.

Akşehirspor’un yeni Teknik Direktörü Bekir Mehtap ilk basın açıklamasını gazetemize şöyle yaptı:

“Akşehir Spor Kulübü, geçmiş dönemlerde profesyonel ligde ve BAL liginde yıllarca mücadele etmiş, potansiyeli ve hedefleri doğrultusunda her zaman üst liglerde olması gereken bir kulüp. Akşehir halkının ve Akşehir Spor taraftarlarının ne kadar özverili ve coşkulu olduğunu, takıma her türlü koşulda destek verip, sahip çıktığını da biliyorum. Bu nedenle, onların takımımızı üst liglerde görmeyi hak ettiğini ve istediğini düşünüyorum. Kendi teknik adamlık hedeflerimle örtüşen ve şampiyonluğu hedefleyen bir kulüp olmasından dolayı Akşehir Spor ile anlaşmış bulunmaktayız. Tabi ki yeni sezonda tek hedefimiz şampiyon olmak ve Akşehir’i en iyi şekilde temsil etmek. Umarım ve inanıyorum ki; Akşehir halkının ve Akşehir Spor taraftarlarının da desteğini alarak, hedeflerimiz doğrultusunda kulübümüzü yeniden hak ettiği üst liglere taşıyacağız.”

Teknik Direktör Bekir Mehtap’a Akşehir’e hoş geldin diyor kensisine başarılar diliyoruz.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
16
açık