2 hafta önce SİYASET

AK Parti’nin, İlçe Seçim Kuruluna başvururak 31 Mart 2024 Pazar günü yapılan Mahalli İdareler Genel Seçimleri için Akşehir’de yapılan Konya Büyükşehir, Akşehir Belediye Başkanlığı, Akşehir Belediye Meclis Üyeliği seçimlerinde kullanılan ve geçersiz sayılan oyların tamamına itiraz etti.

2 hafta önce NARKOTİK

Akşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Büro Amirliği ekipleri yaptığı istihbari çalışmalar kapsamında Akşehir İstasyon mahallesinde bir parkta uyuşturucu madde ticareti ile uyuşturucu madde kullanan şahıslar olduğunu tespit ederek gözaltına aldı.

2 hafta önce SİYASET

31 Mart 2024 Pazar günü yapılan yerel seçimleriyle birlikte yapılan Mahalle Muhtarlığı seçimlerinde, Akşehir’deki 55 mahalleden toplam 197 aday yarıştı.

2 hafta önce SİYASET

31 Mart 2024 Pazar günü yapılan Mahalli İdareler Genel Seçimleri sonucuna göre Konya Büyükşehir Meclisi’nde Akşehir 5 üye ile temsil edilecek.

2 hafta önce GÜNDEM

Kızılay Aşevi’nin yanındaki köprünün korkuluklarına yaslandım. Eski Cumhuriyet İlkokulu’nu şimdinin Belediye Binası olan okulu izliyorum. Kaç yıl öncesine gittim, bilmiyorum. Oraya buraya bırakılmış eski elbiseler gibi anılar.

2 hafta önce GÜNDEM

Sevgili Akşehirliler ülkemiz, şehirlerimiz dolu dizgin seçim mahalline girmişken hepimiz bugünümüz ve geleceğimiz için kararlar vermek durumundayız.

2 hafta önce VEFAT

Şair/Yazar, Pervasız’ın yazarı Ahmet Çuhacı gözyaşlarıyla İstanbul’da son yolculuğuna uğurlandı.

2 hafta önce SİYASET

31 Mart 2024 Pazar günü yapılan yerel seçimlerin ardından Cumhur İttifakı Akşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Kahraman, AK Parti Akşehir İlçe Başkanı Muammer Sağlam ve MHP İlçe Başkanı Mehmet Akif Dilber, AK Parti İlçe teşkilatında ortak basın açıklaması yaptılar.

2 hafta önce SİYASET

31 Mart 2024 Pazar günü yapılan yerel seçimlerin merak edilen sonuçlarından biri de Akşehir Halkı’nın Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminde takınacağı tavırdı.

2 hafta önce SİYASET

Pazar günü yapılan yerel seçimlerden 20 yıl sonra yeniden büyük bir zaferle çıkan ve Akşehir Belediye Başkanı seçilen Dr. A. Nuri Köksal, Cumhuriyet Meydanını dolduran ve kendisine sevgi gösterisinde bulunmaya gelen seçmenlerine seslendi.

Reklam Bloğu