banner8

banner9

banner28

banner29

banner10

“TOPLANTIYA KATILMALARI SİYASİ ŞOVDUR”

Geçtiğimiz Cuma günü Akşehir Kültür Merkezi’nde muhtarlarla yapılan toplantıya AK Parti Konya Milletvekili ve ilçe yöneticilerinin katılmasını eleştiren CHP Akşehir İlçe Teşkilatı tarafından yapılan açıklamada; muhtarlık seçimlerinin oy pusulasında parti amblemi olmadığı hatırlatılarak, toplantıya iktidar partisinin il ve ilçe yöneticilerinin katılmasının siyasi bir şov olduğu görüşüne yer verildi.

SİYASET 08.09.2020, 00:12 07.09.2020, 17:53 Haber Merkezi
1324
“TOPLANTIYA KATILMALARI SİYASİ ŞOVDUR”
banner12

Cumhuriyet Halk partisi Akşehir İlçe Teşkilatı tarafından “Muhtarların Partisi Olmaz!” başlığıyla yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

“Geçtiğimiz Cuma günü Akşehir Kültür Merkezi’nde muhtarlarla yapılan toplantıya Belediye Başkanı, İktidar Partisinin Milletvekili, Mahalle Temsilcileri, İlçe Yöneticileri katıldı.

Üzülerek hatırlatmak istiyoruz ki muhtarlık seçimlerinin oy pusulasında parti amblemi olmaz. Bu yüzden demokrasinin temel taşıdır muhtarlar. Farklı siyasi görüşlere sahip vatandaşların oylarını alarak seçilirler. Bu toplantıya iktidar partisinin il ve ilçe yöneticilerinin katılması siyasi bir şovdur.

Bu toplantıda muhtarlar zor durumda bırakılmıştır. Toplantıya katılmasa zaten hizmet alamayan muhtarlar hedef haline gelecek, talepleri Belediye tarafından görmezden gelinecektir.

Siyaset halkın ayağına gidilerek yapılır. Sorunlar yerinde incelenir. Yerel seçimlerin üzerinden bir seneden fazla zaman geçti, kentimize gerek ekonomik gerek kültürel hiçbir katkınız olmadı. Yaptığınız tek şey Belediyemize ait olan daha doğrusu 93 bin Akşehirlinin sahip olduğu gayrimenkulleri satmak.

Akşehir artık hizmet bekliyor. Belediyecilik halkın sorunlarına çözüm üretmektir. Göreviniz seçim öncesi verdiğiniz vaatleri bir an evvel yerine getirmektir.”  

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
24
açık