banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

banner46

GELECEK PARTİSİ’NDEN İMZA KAMPANYASI

Gelecek Partisi tarafından “Geçim İçin Seçim” sloganı ile Türkiye genelinde başlatılan imza kampanyasının Konya ayağına dair bir değerlendirmede bulunan Gelecek Partisi Akşehir İlçe Başkanı Fatih Köle; Kur Korumalı Mevduat uygulamasında ödenen 160 milyarı aşkın kur farkının, çiftçiye verilen desteğin yaklaşık 5 katı olduğunu söyledi.

SİYASET 01.07.2022, 00:06 30.06.2022, 16:55 Haber Merkezi
1680
GELECEK PARTİSİ’NDEN İMZA KAMPANYASI
banner12

İmza kampanyasının Konya ayağı; İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Merkez ilçe Başkanlıklarının katılımı ve İl Başkan Vekili Ahmet Arslan’ın basın açıklaması ile başlatıldı. İlk günde bin beş yüz civarında imzanın atıldığı belirtilen kampanyaya ilişkin olarak bir açıklamada bulunan Gelecek Partisi Konya İl Başkan Vekili Ahmet Arslan; “Ülkemiz son yıllarda maalesef derin bir ekonomik ve siyasi krizin içerisine girmiştir. Beceriksiz ekonomi yönetimiyle işçinin, asgari ücretlinin, çiftçinin, esnafın, emeklinin ve memurun fakirleşmesine imza atan iktidara, siz de atacağınız bir imzayla “Artık yeter! Dur deyin!” şeklinde konuştu.

Gelecek Partisi Akşehir İlçe Başkanı Fatih Köle de yaptığı değerlendirmede, kamu borcunun son 4 yılda 4’e katlandığını, Kur Korumalı Mevduat uygulamasında ödenen 160 milyarı aşan kur farkının bütün vatandaşların cebinden çıktığını ve bu tutarın, çiftçiye verilen desteğin yaklaşık 5 katı olduğunu söyleyerek; “Dünyanın en yüksek 6. enflasyonuna ve mazotun 30 TL olmasına neden olanlara Dur Deyin. Unutmayın, Sandık Gelecektir.” dedi.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
31
açık