banner8

banner9

banner28

banner29

banner10

“DOĞRULAR BİLİNSİN DİYE KONUŞUYORUM”

Bugün yapılan Saadet Partisi 7. Olağan Konya İl Kongresi’ne video konferans yoluyla katılan Genel Başkan Temel Karamollaoğlu; Türkiye’nin en öncelikli sorununun kutuplaşma olduğunu, mevcut ekonomik koşullarda esnafın yanında durulması, çiftçinin elinden tutulması gerektiğini söyledi.

SİYASET 22.11.2020, 17:32 Haber Merkezi
1846
“DOĞRULAR BİLİNSİN DİYE KONUŞUYORUM”
banner12

İYİ Parti İl Başkanı Av. Gökhan Tozoğlu, Gelecek Partisi İl Başkan Yardımcısı Mustafa Gürhan Demir ve DEVA Partisi İl Başkanı Dr. Seyit Karaca’nın da katıldığı 7. Olağan Konya İl Kongresi’nde tek liste ile gidilen seçimde, Hüseyin Saydam güven tazeleyerek yeniden İl Başkanı oldu.

Pandemi nedeniyle kongreye video konferans yoluyla katılan Karamollaoğlu, konuşmasında; “Kimseyi yermek için söylemiyorum. Doğrular bilinsin diye konuşuyorum. Sıfır faizle kredi verilmezse esnaf ayakta duramaz. Çiftçinin elinden tutulmazsa çiftçi nefes alamaz” ifadelerine yer verdi.

Saadet Partisi Gençlik Kolları Genel Başkanı ve Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman ile İl Başkanı Hüseyin Saydam da konuşmalarında; iktidarın, Milli Görüş davası açısından çok önemli bir şehir olan Konya’da da vatandaşları fazlasıyla yorduğunu iddia ederek, Konyalıların artık özlerine dönmeleri gerektiğini söylediler.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
23
açık