banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

banner46

DAVUTOĞLU KONYA’YA GELİYOR

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Konya’da bir dizi temaslarda bulunacak ve 15 Ağustos Cumartesi günü (bugün) yapılacak olan Konya İl Kongresine katılacak.

SİYASET 15.08.2020, 00:08 14.08.2020, 19:12 Haber Merkezi
1412
DAVUTOĞLU KONYA’YA GELİYOR
banner12

Partisinin Konya İl Kongresinin 15 Ağustos Cumartesi günü saat 14:15’te gerçekleştirileceğini açıklayan Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Hasan Ekici; kongrede Davutoğlu’nun Türkiye’ye önemli mesajlar vermesinin beklendiğini söyledi.

Gelecek Partisi olarak Konya’da teşkilatlanma ve kongre süreçlerine hızla devam ettiklerinin altını çizen Konya İl Başkanı Ekici; “Konya halkının partimize olan yoğun ilgisi bizleri mutlu ediyor. Konya olarak Genel Başkanımızı en iyi şekilde ağırlayacağız. Partimizin Genel Başkan Yardımcıları, Kurucular Kurulu üyeleri ve Konya dışından birçok önemli ismin de katılacağı Kongremizde; yeni görev alan ilçe başkanlarımıza ve partimize geçen Belediye Meclis Üyelerine, Genel Başkanımız tarafından partimizin rozeti takılacak” şeklinde konuştu.

Pandemi nedeni ile tüm önlemlerin alındığının belirtildiği kongrede; kongre salonu girişinde tüm davetlilerin ateşi ölçülecek, maske dağıtımı yapılacak, dezenfektan bankoları kurulacak ve sosyal mesafe kurallarına uygun bir oturma düzeni hazırlanacak.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
31
açık