Belirlenen fikstüre göre; Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan temsilcimiz Akşehirspor ligin ilk karşılaşması olan Fuzul Ömeranlıspor ve ikinci karşılaşmasını ise Karaman Gençlerbirliğispor ile Nasreddin Hoca Stadyumu’nda oynayacak.

Akşehirspor Yönetim Kurulu tarafından kulübün sosyal medya hesabından yapılan açıklamada; ”Akşehirspor’umuzun lig fikstürü bugün itibariyle belli olmuştur. İlk 2 haftayı evimizde oynayacak olmamız avantaj. Buradan alacağımız puanlar ile hem lige güzel bir başlangıç yapmış olmakla beraber hem de grubumuzun iddialı takımlarından birisi olduğumuzu göstermiş olacağız. Bu süreçte 12. Adamımıza yani taraftarımıza çok ihtiyacımız olacak.” ifadelerine yer verildi.

Türkiye Futbol Federasyonu Amatör İşlerden Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Ali Düşmez tarafından gerçekleştirilen fikstür çekimi törenine; TFF Amatör İşler Kurulu Koordinatörü Remzi Ay, Koordinatör Yardımcısı ve TASKK Genel Sekreteri Abdullah Albunar, Başkan Yardımcıları Ali Muhammet Tanrıyaşükür ve Mehmet Top, Sakarya ASKF Başkanı Yaşar Zımba, Tekirdağ ASKF Başkanı Ersan Karamehmetoğlu, TFF MHK üyesi Ahmet Erdoğan, İstanbul ASKF yöneticileri ve Taban Birlikleri ile kulüplerin temsilcileri katıldı.