banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

banner46

TEKNİK DESTEK PROJELERİ İÇİN PROTOKOLLER İMZALANDI

Mevlana Kalkınma Ajansı 2022 Yılı Teknik Destek Programı kapsamında, Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası ile Akşehir Organize Sanayi Bölgesi’nin hazırlamış olduğu teknik destek projeleri protokolü imzalandı.

SANAYİ 22.07.2022, 00:12 21.07.2022, 16:25 Haber Merkezi
412
TEKNİK DESTEK PROJELERİ İÇİN PROTOKOLLER İMZALANDI
banner12

Akşehir TSO tarafından Teknik Destek Programı kapsamında MEVKA’ya sunulan Karma Yöntem Eğitimi sözleşmesi, Mevlana Kalkınma Ajansı Genel Sekreter İhsan Bostancı ve Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Filiz Tuna tarafından imzalandı. MEVKA desteği ile hayata geçirilecek olan proje ile akademik personel, özel sektör temsilcileri ve Oda personelinin yeni yöntemlerle araştırma yapması noktasında eğitim faaliyetleri hedefleniyor.

Akşehir OSB tarafından sunulan Akşehir Organize Sanayi Bölgesi’nin Dijitalleşmesi ve Yatırım Tanıtım Rehberi ve Pazarlama Projesi sözleşmesi de yine MEVKA Genel Sekreteri Bostancı ve Akşehir OSB Müdürü Murat Balaman tarafından imzalandı. Proje ile Akşehir OSB web sitesi yenilenirken yatırım tanıtım rehberi ve pazarlama noktasında çalışma yapılması amaçlanıyor.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
30
açık